Gültekin Plan Proje Elektrik İnşaat Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti.

Gültekin Elektrik 1976 yılında kurulmuş olup, Kuruluşundan itibaren mühendislik, taahhüt, bakım, imalat ve satış faaliyet alanlarında uğraşan şirketimiz 1992 yılında sanayi sektöründeki gelişimlere de paralel olarak kurumsallaşma ve uzmanlaşmaya yönelerek tecrübeli ve uzman kadrosu ile başta Kayseri olmak üzere, Türkiye genelindeki tüm sanayi tesisleri, konut, otel, hastane, iş merkezi, AVM ve sanayi sitelerinin elektrik proje, güç ve aydınlatma, otomasyon ve güvenlik sistemlerinin yapımı, kuruluş ve bakım hizmetlerini vermektedir. Ruhunda yenilikçilik olan Gültekin Elektrik teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilenebilir enerji kaynakları, enerji verimliliği, M2M teknolojileri konularında halen danışmanlık yapmakla birlikte, müşterilerini ayrıcalıklı kılmaya hızla devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

  • Tecrübeli kadrolarımız ile müşterilerimize zamanında, ekonomik, güvenilir ve dünya standardında hızlı çözümler sunmak.
  • Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerimizin kaynaklarını aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayıcı tedbirler almak.
  • İşimizi yaparken çevremize karşı olan sosyal sorumluluklarımızı asla unutmadan, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak.

VİZYONUMUZ

  • Elektrik ve enerji sektöründe mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven, kaliteli hizmet ve ürün, çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan, çevreci, dünyaya ve doğaya saygılı bir firma olarak bilinmek.
  • Eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara en doğru çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayışla çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir firma olmak.